GBIF’s bestyrelser 2022:

Lederteam 

Thorkil Axelsen, Bøgens Kvt. 98, 6166-4869, thorkilaxelsen@gmail.com

Rie Nielsen, Lupinens Kvt. 8, 2179-6303, torbenogrie@youmail.dk

 

Revisorer GBIF                Bent Larsen, B.K. 75, 2960-7097, bent.lind@hotmail.com

2. revisor                          Bent Christensen, B.K. 65, 2094-2975, bentchristensen@gmail.com

 

Halinspektør           Torben Lykke Nielsen, 20193862, info@gullestruphallen.dk

Badminton

Formand:                            Andreas Ibsen, B.K. 47, 9721-5113,  a.ibsen@webspeed.dk

Kasserer:                             Poul Christensen, B.K. 114, 2559-9257, pokidajuma@fibermail.dk

Baneansvarlig/

ej best.medlem:                   Else Marie Højberg, B.K. 153, 2548-7725, jensenjan881@gmail.com

Fodbold

Formand:                            Kris Jensen, Engens Kvt. 168, 2360-3719, krisgajhede@hotmail.com

Kasserer:                             Preben Madsen, B.K. 53, 9721-5018 / 5363-1067  preben@madsensport.dk

Gymnastik

Formand:                           Mette Skærbæk, mette.skaerbaek@gmail.com

Kasserer:                           afventer ny 

Sekretær:                            Kristoffer Buch, B.K. 2, 2757-2984, mbuch84@gmail.com

Best.medlem:                    Jan Kjellstrøm, B.K. 108, bcnjk@herning.dk

Best.medlem:                      Maj-Britt Maul, Skovbakken 10, 6054-2129, skovbakken10@live.dk

Best.medlem:                   Anne Mette Eskildsen, 22510061, A-Mette92@live.dk

Håndbold – bliver nedlagt efter forårssæson 2022 (overgår til HFH)

Formand:                         Rick van Boeijen, Snerlens Kvt. 5, 4220-0518, rick@boeijen.dk

Kasserer:                             Marianne Ask, Snerlens Kvt. 5, 2697-1025, mask@boeijen.dk

Best.medlem:                      Lasse Elmholdt, 2993-6689, lasse_elmholdt@hotmail.com

Best.medlem:                     Rene Randrup, 2381-5883, renerandrup@yahoo.dk

Best.medlem:                     Henrik Dyrholm, 2894-3409, henrikdyrholm@hotmail.dk

Baseball 

Formand:                            Stefan Janus Madsen, stjam@hotmail.com

Næstformand:                    Carey Vinard, Holmparken 20, 2.mf, 20159159, coachvin@hotmail.com

Kasserer:                            Niclas Falk Pedersen, nildodk@gmail.com

Sekretær:                           Natascha

HR:                                      Stephen

PR:                                       Mads

Gullestrup MTB sporlaug

Formand:                          Stefan Lindholt, slindholt75@gmail.com

Kasserer:                            Henrik Schou

Best.medlemmer:              Ken Knudsen, Brian Bang, Kenny Bremerstent

Volleyball indendørs – desværre ikke. Dog aktiv med beachvolley

Formand:                            Henning Nørgaard, Gjellerupbakken 60, 4073-3672, henning.norgaard@hotmail.dk

Kasserer:                             Thorkil Axelsen, Bøgens Kvt. 98, 6166-4869, thorkilaxelsen@gmail.com

Kontakt Rie, 21796303

 


Skriv et svar

Calendar

maj 2022
M Ti O To F L S
« apr    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

nike shox hogan scarpe calcio Tiffany christian louboutin Scarpe Adidas superstar Scarpe Reebok Adidas Scarpe nike sb Scarpe nike air force air jordan adidas scarpe Tacchi
belstaff lederjacke canada goose outlet duvetica jacke moncler jacke duvetica damen canada goose sale woolrich parka damen duvetica herren woolrich parka woolrich parka herren woolrich outlet parajumpers outlet canada goose damen duvetica mantel belstaff sale moncler jacke herren canada goose deutschland
nike shox hogan scarpe calcio Tiffany christian louboutin Scarpe Adidas superstar Scarpe Reebok Adidas Scarpe nike sb Scarpe nike air force air jordan adidas scarpe Tacchi