GBIF’s bestyrelser 2020:

Lederteam 

Thorkil Axelsen, Bøgens Kvt. 98, 6166-4869, thorkilaxelsen@gmail.com

Rie Nielsen, Lupinens Kvt. 8, 2179-6303, torbenogrie@youmail.dk

 

Revisorer GBIF                Bent Larsen, B.K. 75, 2960-7097, bent.lind@hotmail.com

2. revisor                          Bent Christensen, B.K. 65, 2094-2975, bentchristensen@gmail.com

 

Halinspektør           Torben Lykke Nielsen, 20193862, info@gullestruphallen.dk

Badminton

Formand:                            Andreas Ibsen, B.K. 47, 9721-5113,  a.ibsen@webspeed.dk

Kasserer:                             Poul Christensen, B.K. 114, 2559-9257, pokidajuma@fibermail.dk

Baneansvarlig/

ej best.medlem:                   Else Marie Højberg, B.K. 153, 2548-7725, jensenjan881@gmail.com

Fodbold

Formand:                            Kris Jensen, Engens Kvt. 168, 2360-3719, krisgajhede@hotmail.com

Kasserer:                             Preben Madsen, B.K. 53, 9721-5018 / 5363-1067  preben@madsensport.dk

Gymnastik

Formand:                           Mette Skærbæk, mette.skaerbaek@gmail.com

Kasserer:                            Bente Kjellstrøm, B.K. 108,  bcnjk@herning.dk

Sekretær:                            Kristoffer Buch, B.K. 2, 2757-2984, mbuch84@gmail.com

Best.medlem:                    Jan Kjellstrøm, B.K. 108, bcnjk@herning.dk

Best.medlem:                      Maj-Britt Maul, Skovbakken 10, 6054-2129, skovbakken10@live.dk

Håndbold

Formand:                            Rick van Boeijen, Snerlens Kvt. 5, 4220-0518, rick@boeijen.dk

Kasserer:                             Marianne Ask, Snerlens Kvt. 5, 2697-1025, mask@boeijen.dk

Best.medlem:                      Lasse Elmholdt, 2993-6689, lasse_elmholdt@hotmail.com

Best.medlem:                     Rene Randrup, 2381-5883, renerandrup@yahoo.dk

Best.medlem:                     Henrik Dyrholm, 2894-3409, henrikdyrholm@hotmail.dk

Baseball 

Formand:                            Stephen Bent, Arvad Møllevej 53A, 51347975,                     stephen.bent@outlook.com

Næstformand:                    Carey Vinard, Holmparken 20, 2.mf, 20159159, coachvin@hotmail.com

Kasserer:                             Erik Schadwinkel, Tietgensgade 12F, 60646755, erik_schad@gmx.de

Sekretær:                           Ronald V. Kongstad, Lyngens Kvt. 26,1, 52623384,                                                                        ronald8w@hotmail.com

Suppleant:                         Chris Frederiksmose, Langgade 54,7540 Feldborg, 21672358,                                                       manycia@gmail.com

Volleyball indendørs – desværre ikke. Dog aktiv med beachvolley

Formand:                            Henning Nørgaard, Gjellerupbakken 60, 4073-3672, henning.norgaard@hotmail.dk

Kasserer:                             Thorkil Axelsen, Bøgens Kvt. 98, 6166-4869, thorkilaxelsen@gmail.com

Løb – prøv evt. at ringe til Rie Nielsen, 21796303 – vi løber lidt …

Kontakt Rie, 21796303

 


Skriv et svar

Calendar

oktober 2021
M Ti O To F L S
« sep    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

nike shox hogan scarpe calcio Tiffany christian louboutin Scarpe Adidas superstar Scarpe Reebok Adidas Scarpe nike sb Scarpe nike air force air jordan adidas scarpe Tacchi
belstaff lederjacke canada goose outlet duvetica jacke moncler jacke duvetica damen canada goose sale woolrich parka damen duvetica herren woolrich parka woolrich parka herren woolrich outlet parajumpers outlet canada goose damen duvetica mantel belstaff sale moncler jacke herren canada goose deutschland
nike shox hogan scarpe calcio Tiffany christian louboutin Scarpe Adidas superstar Scarpe Reebok Adidas Scarpe nike sb Scarpe nike air force air jordan adidas scarpe Tacchi